Het Team

Ons kantoor bestaat uit een enthousiast, jong en dynamisch team waarbij iedereen over zijn eigen expertises en vakgebied beschikt.

avatar  Mevr. Sandy Frans                             partner
Sandy.Frans@andries-saman.be


avatar  Dhr. Tom Lamoen                              partner
Tom.Lamoen@andries-saman.be


avatar  Mevr. Vanessa Deweer                    dossierbeheerder – teamverantwoordelijke
Vanessa.Deweer@andries-saman.be


avatar  Dhr. Frederic Boon                          HRM/FIN Adviseur
Frederic.Boon@andries-saman.be


avatar   Mevr. Tinneke Daniëls                     dossierbeheerder – teamverantwoordelijke
Tinneke.Daniels@andries-saman.be


avatar  Dhr. Wim Huybrechts                        dossierbeheerder
Wim.Huybrechts@andries-saman.be


avatar  Dhr. Rafaël Mermans                         freelance accountant
Rafael.Mermans@andries-saman.be


avatar  Mevr. Martine Theys                          kantoormedewerker
Martine.Theys@andries-saman.be