Het Team

Ons kantoor bestaat uit een enthousiast, jong en dynamisch team waarbij iedereen over zijn eigen expertises en vakgebied beschikt.

avatar Mevr. Sandy Fransvennoot – CEO
Sandy.Frans@andries-saman.be

avatar Mevr. Vanessa Deweer   senior dossierbeheerder
Vanessa.Deweer@andries-saman.be

avatar Dhr. Frederic BoonHRM/Fin. adviseur
Frederic.Boon@andries-saman.be

avatar Mevr. Tinneke Daniëls  senior dossierbeheerder
Tinneke.Daniels@andries-saman.be

avatar Mevr. Marina Tersago       senior dossierbeheerder
Marina.Tersago@andries-saman.be

avatar Dhr. Furkan Bugoljunior dossierbeheerder
Furkan.Bugol@andries-saman.be